Kontakt i lokalizacja

Atrakcje dla gości

Atrakcje dla gości

Quady w Zakopanem

Quady Zakopane - wyprawy wypożyczalnia quadów w Zakopanem. Zapraszamy na wyprawy quadami po Zakopanem. Quady, ATV, czterokołowce - wyprawy na quadach dla grup zorganizowanych i turystów - atrakcje turystyczne w Zakopanem i w górach. Imprezy integracyjne - imprezy dla firm - przygoda 4x4 na quadach. Wycieczki z przewodnikiem godzinne i całodniowe, także kilkudniowe wyprawy. Quady, czterokołowce w Zakopane, imprezy rekreacyjne dla firm, imprezy integracyjne Zakopane, wyprawy na quadach.


Skutery śnieżne w Zakopanem

Skutery śnieżne - wypożyczalnia i wyprawy na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych w Zakopanem oraz codzienne wyprawy w formie snow safarii. Imprezy integracyjne, team building, imprezy dla firm - wielka przygoda w
górach. Trasy od 3 - do 100 km. Wycieczki godzinne i całodniowe. Wypożyczalnia i wynajem. Skutery śnieżne, wypożyczalnia skuterów na Gubałówce, imprezy integracyjne, imprezy rekreacyjne dla firm, wyprawy na skuterach, skutery śnieżne.


Snow Zabawa

Zimowe atrakcje dla dzieci i młodzieży w Zakopanem. Nasza lokalizacja na szczycie Gubałówki tuż obok kilku wyciągów narciarskich to wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek i atrakcje dla dzieci. Zostaw nam dzieci po opieką na kilka godzin, a sam baw się na nartach. Super oferta dla grup młodzieżowych - atrakcje na / podczas zimowiska. Kilka godzin wspaniałej zabawy.


Kuligi w Zakopanem

Organizacja kuligów w Zakopanem w Dolinie Chochołowskiej. Kuligi, usługi cateringowe, ogniska z góralami. W okresie letnim dorożki i posiady przy ognisku w Dolinie Chochołowskiej. Zapraszamy zimą i latem. Atrakcje zimowe w Zakopanem.